S Davidom Mikulom som nadmieru spokojný. Vždy mi bol nápomocný a riešil problémy, ktoré som mal hneď v danom momente ako som potreboval. Životné poistenie, ktoré mi sprostredkoval, som využil dva krát a 2 krát som nemal žiadny problém. Dávid je motivovaný mladý chalan a vďačím mu za jeho služby. Ešte raz ďakujem.

S prístupom pani Kovačíkovej som nadmieru spokojná. Nie som zrovna typ, ktorý sa vyzná vo financiách, poistkách a podobných záležitostiach. Pani Kovačíková mi ochotne všetko vysvetlila, pomohla mi nastaviť poistné zmluvy tak, aby boli pre mňa čo najvýhodnejšie a s trpezlivosťou mi vysvetlila všetko, čomu som nerozumela. Týmto jej patrí veľká vďaka a zároveň by som jej chcela popriať veľa ďalších spokojných klientov.

David was very helpful with insurance and explanation about my financial situation since i am a foreigner. I would totally recommend to anybody who needs this kind of servis.

Nakoľko som onkologický pacient, myslela som si, že nemôžem mať žiadnu životnú poistku a po Tvojom vysvetlení som zistila, že to tak nie je. Ďakujem za Tvoj prístup a záujem o to, aby som bola spokojná.

Ďakujem za úpravu životnej poistky a šetrenia pre môjho syna. Som veľmi spokojná s prístupom a všetkým okolo toho, čo si povybavovala. Ja som nemusela nikam chodiť. Si proste TOP 🤗 ĎAKUJEM 🤗

Mal som zlý názor na životné poistenie a celkovo som nebol vôbec za nejaké poistenie. Avšak po Tvojom trpezlivom prístupe a pokojnom rozhovore a vysvetlení som pochopil, ako všetko na seba nadväzuje. Hlavne som mal z nášho rozhovoru pocit, že to nie je niečo, čo musím mať, ale CHCEM. Ďakujem Ti a pokračuj v tom, čo robíš 😊

Osobne nemám veľkú dôveru k poradcom na poistenia a investície. Moja nedôvera pramení z nepríjemných skúsenosti z ďalekej minulosti. Keď som pred rokmi riešil poistenie na auto, kolega mi odporučil pani Katarínu Muchovú. Po prvej spolupráci som postupne všetky záležitosti presunul do jej správy, od hypotéky, poistenia áut, nehnuteľnosti, životného poistenia, až po poistenie všetkých členov rodiny. Po rokoch spolupráce mám iba pozitívne skúsenosti, spolupráca funguje v každej situácii, či pri zakladaní zmlúv, tak aj pri ich prípadných plneniach alebo vypovedaní. Môžem iba odporučiť.

S Jankou spolupracujem už niekoľko rokov, vždy mi veľmi dobre poradí a nájde to najschodnejšie riešenie. Poistné udalosti sú vyriešené max do 2 týždňov od nahlásenia a bez zbytočných papierovačiek. Nikto iný toto nemá.

Veľmi ústretová milá pani. Vo všetkom pomôže a poradí. Je flexibilná a nápomocná. Vždy usmiata a empatická. ❤️❤️❤️

Najlepšia a najkrajšia finančná konzultantka. Veľmi dobre vysvetlí a poradí. Bol som veľmi spokojný. Odporúčam.

Mám za sebou približne 20ročnú spoluprácu s rôznymi nemenovanými poisťovňami a nemenovanými finančnými poradcami. Doslovne vyhodené peniaze von oknom. Poistné udalosti, ktoré nikdy neboli finančne ohodnotené, lebo ich nezahrnuli do zmlúv. Zle nastavené zmluvy. Kým som nestretla pani Cseriovú, ktorá mi ukázala, že existuje aj iná cesta. Že svoje peniaze, ktoré vrazím do poistení, viem reálne aj využiť. Všetky poistenia (auto, životné, úrazové, majetok) mi dala do poriadku. Je veľmi ochotná a stále ústretová. Idem sa na ňu vo všetkom spoľahnúť. Vie mi stále poradiť vo všetkom, je výborná odborníčka. Môžem jej len ďakovať za všetko.

Saška, sme veľmi radi, že ťa máme. Za tento rok si jedna z našich najlepších volieb a sme za teba veľmi vďační celá rodina.

Veľmi oceňujem prácu pani Ščevlíkovej, lebo mi v prvom rade šetrí čas a peniaze. Okrem toho “šije šaty na mieru”, teda vyberá z ponuky len to, čo naozaj potrebujem a aj to za najvýhodnejšie ceny. Serióznosť, spoľahlivosť a promptnosť sú jej silnou stránkou.

Janke dôverujem už 8 rokov, pomohla mi s vybavením hypotekárneho úveru, rieši mi poistky na auto i dom, ale aj životné poistenie pre mňa aj detí. Proste ma odbremenila od množstva práce spojenej s hľadaním najefektívnejšieho riešenia. Pri poistnej udalosti vybaví všetky papierovačky. Je to obrovská pomoc, ktorá mňa v konečnom dôsledku nestojí ani cent. Odporúčam každému, kto nemá rád ťahanice s úradmi.

Som veľmi spokojná s prácou p. Jeckovej. Jej prístup ku klientovi je vysoko profesionálny. Kedykoľvek potrebujem v niečom poradiť, je ochotná a pomôže mi.

Tak pekne ďakujem za veľkú pomoc Marcel. Mala som úraz, podvrtla som si členok. Keď už sa to stalo, tak priebeh riešenia poistnej udalosti bol presne taký, ako nám bolo prezentované pri uzatváraní zmluvy.. rýchly, jednoduchý a prehľadný. Jasné a presné inštrukcie čo treba spraviť, minimum potrebnej administratívy z našej strany a priebežné informovanie o stave až po vyplatenie poistného plnenia.

Hore