Spolupráca

0

všetkých členov tímu

Mgr. Katarína Muchová

Rastieme spolu už 9 rokov

V oblasti financií pracujem už od skončenia štúdia na vysokej škole v roku 2007. Po nabratí cenných skúseností v súkromnom a korporátnom sektore som sa rozhodla ísť svojou vlastnou cestou. Na mojej práci je pre mňa najviac inšpiratívne to výnimočné spojenie kariérneho rastu s osobnostným rozvojom.

left-quote1
Už viem, že záleží len a len odo mňa či a ako úspešná budem.

Ak cítiš, že potrebuješ v živote zmenu, vyšší finančný príjem alebo väčšiu časovú flexibilitu a zároveň ťa láka svet financií a práca s ľuďmi, si na správnom mieste. Ak túžiš pomáhať ľuďom ale tiež pracovať na sebe, aj ty sa môžeš stať súčasťou nášho KM ALLFINANZ TEAMU.

Pozri si naše video

Ak hľadáš príležitosť na osobnostný i kariérny rast

Ako to vidíme my

Čo pre mňa KM ALLFINANZ TEAM znamená

Ing. Jana Ščelíková

Máme fantastické know-how v podobe systému práce. Je postavený na budovaní dôvery medzi mnou a klientom a medzi kolegami navzájom.

Marcel Miček

Táto práca mi umožnila budovať vlastný tím, s ktorým meníme klientom život k lepšiemu poznaniu a porozumeniu.

Alexandra Valachyová

Ako mladý človek som tu našla možnosti, ktoré som doteraz hľadala. Vzdelanie tu u nás je na vysokej úrovni a mal by si to vyskúšať každý.

Dávid Mikula

Rád ukazujem ľuďom iný pohľad na veci, ktoré im pomôžu zmeniť finančnú situáciu v krátkej dobe, alebo v dlhodobom horizonte.

Kristína Cseriová

Časová flexibilita pri deťoch je na nezaplatenie. Pozitívna spätná väzba od mojich klientov mi potvrdzuje, že naše poslanie má zmysel.

Michaela Kovačíková

Do tohto biznisu som sa dostala, aby som mohla byť aj ja finančne nezávislá a dnes svoje skúsenosti odovzdávam ďalším ľuďom.

Zora Rosková

Kto chce hýbať svetom, najprv musí pohnúť sám so sebou.

Barbora Jecková

Táto práca mi zmenila pohľad na život. Ukázala mi nové možnosti v osobnej aj kariérnej oblasti a umožnila mi jednu vec, ktorú som vždy chcela robiť a to je pomoc ľuďom.

Bc. Tomáš Mucha

Tento biznis mi prináša časovú a finančnú slobodu.
Skús to s nami

Práca, ktorá ťa bude baviť. Tím, čo stojí za to.

Príležitosť, ktorá má 5 hviezdičiek
5/5
Hore